TÜRK-İŞ’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Türkiye Kamu-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurulda güven tazeleyen Türk-İş Başkanı Ergün Atalay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

KONCUK: SENDİKAL HAREKETTE TÜRK-İŞ ÖNEMLİ BİR LOKOMOTİFTİR

Genel Başkanımız İsmail Koncuk, Türk-İş’in gerçekleştirdiği 22. Olağan Genel Kurulun ülkemiz ve işçi camiasına hayırlı olmasını dilerken, Türk sendikacılık hareketinde lokomotif bir görev üslenen Türk-İş’in önemine vurgu yaptı. Koncuk, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemiz çalışanlarının hak ve menfaatleri için verdiğiniz mücadeleyi kararlılıkla sürdüreceğinize olan inancımız tamdır. Çalışanın emeğinin alması noktasında göstereceğiniz gayret ve başarılar  ülkenin genel ücret seviyesinin de yükselmesine katkı sağlayacaktır. 

Ayrıca ülkemizin milli menfaatleri ile ilgili konularda ve sendikal mücadele boyutunda iş birliği yapmamızın, birlikten kuvvet doğar anlayışı çerçevesinde mücadelemize güç katacağına inanıyorum. Bu vesile ile geride bıraktığınız Genel Kurulunuzun sizlere, ülkemize ve tüm çalışma hayatına hayırlı olmasını diliyor, sizin nezdinizde Türk-İş Yönetim Kuruluna da başarılar temenni ediyorum” dedi.

ERGÜN ATALAY: TÜRKİYE KAMU-SEN’İN ZİYARETİ BİZLERİ MUTLU ETTİ

Türkiye Kamu-Sen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Türk-İş Başkanı Ergün Atalay ise, birlik ve beraberlik içinde çalışma hayatında yaşanan sorunların giderilmesi için çaba sarf edeceklerini söyledi. Atalay, “Türkiye Kamu-Sen milli menfaatler ve çalışanların hakları için bugüne kadar kararlı bir tutum sergilemiş, çok önemli görevler ifa etmiştir. Sivil Toplum Kuruluşları olarak birlik ve beraberlik içerisinde olursak daha güçlü ve başarılı olacağımıza inancım tamdır. Bu bakımdan, ziyaretiniz bizler için son derece önemlidir.” dedi.