KONCUK: ALÇAK SALDIRIYI LANETLİYORUM

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, İstanbul Vezneciler’de yaşanan hain saldırıda şehit edilen polislerimiz ve vatandaşlarımız için bir baş sağlığı mesajı yayınladı. 

Genel Başkan Koncuk, “Mübarek Ramazan ayında dahi durmayan terör iğrenç yüzünü bugünde İstanbul’da göstermiştir. Alçakça düzenlenen bu saldırıda şehit olan polislerimiz ve vatandaşlarımıza yüce Allah’tan Rahmet diliyorum” dedi. 

Genel Başkanımız İsmail Koncuk baş sağlığı mesajında, 

Bu sabah saatlerinde İstanbul Vezneciler’de meydana gelen hain saldırı bizleri bir kez daha derin bir üzüntüye boğmuştur. 

İçinde bulunduğumuzu mübarek Ramazan ayında dahi durmayan terör iğrenç yüzünü bugünde İstanbul’da göstermiş, polislerimize karşı yapılan alçak saldırıda 7 polisimiz ve 4 sivil vatandaşımız şehit edilmiştir. Patlamada 3’ü ağır olmak üzere 36 vatandaşımız ise yaralanmıştır. 

Polislerimize yönelik yapılan bu saldırıyı nefretle lanetliyor, şehit olan polislerimize ve hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine baş sağlığı dileklerimi sunuyorum. Patlamada yaralanan polislerimiz ve sivil vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.

 

              İsmail Koncuk

              Genel Başkan