MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde yaşanan ve ikisi polis olmak üzere sekiz vatandaşımızın şehit olduğu hain saldırıya ilişkin bir baş sağlığı mesajı yayınladı.
 
Genel Başkan Koncuk mesajında;
“Diyarbakır'ın merkez Bağlar İlçesi'nde bu sabah saatlerinde yaşanan hain saldırıda  ikisi polis, altısı sivil  vatandaşımız olmak üzere sekiz şehidimizin haberi yüreklerimizi dağlamıştır. 
Hainlerin Türk milleti ve bu vatan toprakları üzerindeki kirli tezgahları hız kesmeden devam etmektedir.
Türk milletinin zorlu bir süreçten geçtiği aşikardır. Bu zorlu süreçte millet olarak birbirimize daha sıkı sarılmak ve safları daha da sıklaştırmak gerekliliği daha da önem kazanmıştır. 
Bin yıllık kardeşliği bozmak için çaba sarf edenlerin bir sonuç alamayacakları ortadadır. Bu millete kefen biçmeye çalışanların başına  o kefenleri yine bu millet geçirecektir. 
Hiç kuşkusuz bu süreç zorlu ve meşakkatli bir süreçtir. Teröre karşı verilen bu mücadele, bu ülkeyi tehdit eden tüm terör örgütlerine karşı aynı kararlılık ve topyekûn olarak hız kesmeden devam etmelidir. 
Türkiye Kamu-Sen camiası olarak Diyarbakır’da şehit olan polislerimiz ve sivil vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diliyorum. Bu mücadelede görev yapan kahramanlarımıza kolaylıklar temenni ediyorum. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.