KONCUK: TERÖR İĞRENÇ YÜZÜNÜ BİR KEZ DAHA GÖSTERMİŞTİR

İstanbul Beşiktaş'ta, Çevik Kuvvet polislerini taşıyan otobüse düzenlenen hain saldırı ve Maçka parkında canlı bomba tarafından yapılan terör saldırısında 27'si polis olmak üzere 29 kişi şehit olurken, 166 kişi ise yaralandı. 
Hain saldırıları lanetleyen Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet diledi.   
Genel Başkan Koncuk;
"Son yıllarda iğrenç yöntemleriyle kargaşa, korku ve kaos yaratmaya çalışan hain terör çirkin yüzünü bir kez daha göstermiştir.
İstanbul Beşiktaş'ta ve Maçka parkında eş zamanlı olarak düzenlenen, Çevik Kuvvet polislerimizi hedef alan hain saldırılarda 27'si polis ikisi sivil, 29 vatandaşımız şehit olmuş, 166 vatandaşımız ise yaralanmıştır.  
Bu ülkeyi kan gölüne çevirerek, birlik ve beraberliğimize darbe vurmak isteyenlerin başarılı olamayacakları bir gerçektir. 
Bilinmelidir ki, bu milletin varlığı ve birliğine yönelik olarak yapılan her türlü saldırı bizleri birbirimize daha da kenetlemekte, saflarımızı daha da sıklaştırmaktadır. 
Bu milletin üzerinde hain ve sinsi planlar yapanların hevesleri geçmişte olduğu gibi bugünde kursaklarında kalacaktır.
Türkiye Kamu-Sen camiası adına İstanbul'da yaşanan bu hain terör saldırısını bir kez daha lanetliyor, şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, aileleri ve milletimize baş sağlığı diliyor, yaralılarımıza ise acil şifalar temenni ediyorum.