KONCUK: MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

Suriye'de sürdürülen Fırat Kalkanı Harekatı'ndan gelen şehit haberleri yine yüreklerimizi dağladı.
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, operasyon sırasında şehit düşen askerlerimize yüce Allah’tan rahmet, aileleri ve Türk milletine baş sağlığı diledi. 
Genel Başkan İsmail Koncuk baş sağlığı mesajında; 
“Son dönemde artan terör olaylarında verdiğimiz şehitlerimizin acısını yaşarken, ülkemizin güvenliği noktasında devam eden “Fırat Kalkanı” operasyonu sırasında dört askerimizin şehit olduğu haberini derin bir üzüntüyle öğrendik. Tüm şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet diliyorum. 
İçte ve dışta terör ve teröristlere yönelik büyük ve ağır bir sınav veren ülkemizin bu zor günleri atlatacağından en ufak bir şüphemiz yoktur. 
Kirli ve sinsi tezgahlarıyla, hem ülkemizi hem de bölgemizi kan gölüne çevirmek isteyenlere verilecek en güzel cevap birlik ve beraberlik olacaktır. 
119 gündür devam eden “Fırat Kalkanı” operasyonu ve içeride terörle mücadele eden ve bu yolda vatan müdafaası için canını ortaya koyan güvenlik güçlerimizin yüce Allah yardımcısı olsun. 
Fırat Kalkanı operasyonunda şehit olan askerlerimize ve tüm şehitlerimize bir kez daha yüce Allah’tan rahmet, aileleri ve Türk milletine baş sağlığı diliyorum. Yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum.” dedi.