KARGIN TÜRKLERİ DERNEĞİ, GENEL BAŞKANIMIZ İSMAİL KONCUK’U ZİYARET ETTİ

Oğuz boyları, Kargın Türkleri Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yakup Atasıtürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Başkanımız İsmail Koncuk’u makamında ziyaret etti.

 

YAKUP ATASITÜRK: TÜRKİYE KAMU-SEN’E TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİYORUZ 

Yaptıkları çalışmalar ve faaliyetlerle ilgili Genel Başkanımıza bilgiler veren Oğuz boyları, Kargın Türkleri Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yakup Atasıtürk, Türkiye Kamu-Sen’e teşekkürlerini sunarak, “Kargın Türkleri Derneği olarak, kültürümüzü yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak adına çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışma ve etkinliklerimizde daima surette bizlere destek veren Türkiye Kamu-Sen ailesine sizin nezdinizde sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

KONCUK: KÜLTÜREL ZENGİNLİĞİMİZİ SİZLER GELECEK NESİLLERE TAŞIYORSUNUZ 

Ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade eden Genel Başkanımız İsmail Koncuk ise, Türkiye Kamu-Sen olarak Türk kültürünün binlerce yıllık kardeşliğimizin en büyük göstergesi olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle Türk adının tarih sahnesine çıktığı ilk günden bu yana geliştirdiği tüm kültürel zenginliğin varlığını sürdürmesi, gelecek nesillere aktarılarak ortak değerlerimizin korunması son derece önemlidir. Sizlerin de dernek olarak yürüttüğü faaliyetlerinizin milletimizin kültürel ve tarihsel zenginliği bağlamında büyük anlamlar taşıdığı su götürmez bir gerçektir. Derneğinizin her türlü faaliyetinin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, bu yolda emek harcayan sizleri tebrik ediyorum” dedi.

Oğuz boyları, Kargın Türkleri Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yakup Atasıtürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Başkanımız İsmail Koncuk’a ziyaretin anısına şilt takdim ettiler.