KONFEDERASYONUMUZDAN TÜRKMEN AİLELERİNE RAMAZAN YARDIMI

Türkiye Kamu-Sen’in, ülkemize göç etmek zorunda kalan Türkmen ailelerine yaptığı düzenli yardımlar Ramazan ayında da devam ediyor.

Türkiye Kamu-Sen olarak, ihtiyaç sahibi 140 Türkmen aileye içinde bir çok gıda malzemesini barındıran Ramazan paketi hediye ettik.

İhtiyaç sahibi aileler Genel Merkez binamıza gelerek yardım paketlerini alırken, Türkiye Kamu-Sen’e şükranlarını ve teşekkürlerini sundu.

 

KONCUK: TÜRKMEN KARDEŞLERİMİZE SAHİP ÇIKMAK HEPİMİZİN GÖREVİDİR

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ise; “Daha öncesinde tespit etmiş olduğumuz ihtiyaç sahibi Türkmen ailelerimizle irtibata geçiyor ve onların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya gayret ediyoruz. Mübarek Ramazan ayında da Türkmen ailelerimize erzak paketleri hediye ederek aile bütçelerine bir nebze olsun katkı sağlamayı istedik.

Yaşadıkları yerlerden göç etmek zorunda kalan ve anavatanları Türkiye topraklarında, bugün bizlerle beraber yaşamlarını sürdüren bu kardeşlerimizin her ihtiyacını karşılamak, onlara destek olmak tüm Türk milletinin görev ve sorumlulukları arasındadır.

Türkiye Kamu-Sen ailesi olarak, Türkmen ailelerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için bugüne kadar gösterdiğimiz çabayı bundan sonrada göstermeye devam edeceğiz” dedi.