ÖZEL ANKARA UMUT HASTANESİ İLE KONFEDERASYONUMUZ ARASINDA ANLAŞMA İMZALANDI

Türkiye Kamu-Sen ve Özel Ankara Umut Hastanesi arasında üyelerimize özel anlaşma imzalandı. 

Genel Başkanımız İsmail Koncuk ve Özel Umut Hastanesi Koordinatörü Arif Özdemir tarafından imzalanan anlaşma çerçevesinde, Türkiye Kamu-Sen üyesi olan tüm kamu çalışanları ve yakınları hastanenin teşhis ve tedavi işlemlerine yönelik olarak hastalara uyguladığı fiyatlardan yüzde 20 daha indirimli olarak yararlanacaklar.

KONCUK: ÜYELERİMİZİN HER TÜRLÜ İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK İÇİN GAYRET GÖSTERİYORUZ 

Atılan imzaların ardından Genel Başkanımız İsmail Koncuk, “Türkiye Kamu-Sen olarak üyelerimizin her türlü gereksinimlerini karşılayabilmek ve onlara kaliteli hizmeti uygun koşullarda sağlayabilmek adına çalışmalarımız devam ediyor. Bu çerçevede kıymetli abimiz Arif ÖZDEMİR koordinesinde yeniden kurulan Ankara Umut Hastanesi ile Türkiye Kamu-Sen üyeleri için indirim sözleşmesi imzaladık. 

Tüm üyelerimizin gönül rahatlığı ve huzurla bu hastanemizden faydalanabilmesi adına yüzde 20’lik ekstra bir indirim sağlayan anlaşmamızın her iki tarafa hayırlı olmasını diliyor, üyelerimize sağlıklı günler diliyorum” dedi.

ARİF ÖZDEMİR: TÜRKİYE KAMU-SEN’E DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ 

Özel Umut Hastanesi Koordinatörü Arif Özdemir ise, yenilenen hastanelerinin kapılarının Türkiye Kamu-Sen üyelerine sonuna kadar açık olduğunu belirterek, Türkiye Kamu-Sen’in kendilerine verdiği destekten dolayı başta Genel Başkanımız İsmail Koncuk olmak üzere tüm konfederasyon mensuplarına teşekkür etti.