GENEL BAŞKANIMIZIN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ KUTLADIK.

Türk Eğitim-Sen Genel Merkez personeli, Genel Başkanımız İsmail Koncuk’u makamında ziyaret ederek, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

 Sendikal mücadelesinin yanı sıra öğretmen kimliğiyle de eğitime önemli katkılar sunan, çocuklarımızı hayata hazırlayan, bilgi ve birikimleriyle  yol gösteren, onların aydınlık yarınlara yürümesine vesile olan Genel Başkanımız İsmail Koncuk’a, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla çiçek takdim ettik.  

 Genel Başkanımız İsmail Koncuk da Genel Merkez personelinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Öğretmenliğin çok kutsal ve meşakkatli bir meslek olduğunu söyleyen Genel Başkan Koncuk, “Tüm çalışanlarımıza bu güzel sürprizleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Her biriniz benim birer öğrencim ve evladımsınız. Tekrar doğsam yine öğretmen olurdum. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen olarak, bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü bir kez daha kutluyor, Başöğretmenimiz Büyük Önder Atatürk'ü ve ebediyete intikal eden tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” diye konuştu.