GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİ DENİZLİ’DEYDİ.

Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri M. Yaşar Şahindoğan ve Genel Dış ilişkiler ve Basın Sekreteri Sami Özdemir, 13 Ocak 2018 tarihinde Denizli 1 No’lu Şube’nin düzenlediği ‘Bir Söz Bir Ses’ adlı şiir ve türkü gecesi programına katıldı. Programda; Denizli 1 No’lu Şube Başkanı Emre Erdoğan, şube yönetim kurulu üyeleri, işyeri temsilcileri, Denizli 1 No’lu Şube Kadın Komisyonu ve üyelerimiz de hazır bulundu.

Bir konuşma yapan Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri M. Yaşar Şahindoğan, üyelerimizin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının karşılanması gerektiğini söyledi. Şaindoğan, “Dolayısıyla hem genel merkez hem de şubelerimiz zaman zaman bu tür faaliyet ve çalışmalar yapmaktadır.” dedi.

Şahindaoğan konuşmasında şunları kaydetti: “Biz sendikacılığı sadece ücret sendikacılığı olarak görmüyoruz. Bu nedenle sosyal-kültürel ve diğer alanlardaki çalışmaları da çok önemsiyoruz. Üyelerimizin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının karşılanması gerektiğine inanıyoruz. Dolayısıyla zaman zaman bu tür faaliyet ve çalışmalar yapıyoruz.

Denizli 1 No’lu Şubemizin düzenlediği bu şiir ve müzik dinletisi programı da bu kapsamda çok güzel ve anlamlı bir çalışma olmuştur.  Okunan şiirlerle, söylenen türkülerle zaman zaman hüzünlendik, zaman zaman keyiflendik. Hayat da böyle değil mi zaten. Hem hüzün ve acıyı, hem de sevinç ve mutluluğu barındıran hayata dair çok şey vardı burada.

Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi adına, başta Şube Başkanımız olmak üzere bu programın hazırlanmasında emeği geçen tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Emeğinize ve yüreğinize sağlık.”