KONCUK: MİLLETİMİZİN VE CAMİAMIZIN BAŞI SAĞOLSUN

Zeytin Dalı operasyonu devam ederken teröristlere bölgeyi dar eden kahraman Mehmetçiklerimizden bir acı haber daha geldi.  

Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Tarım Orman-Sen’in Isparta İl Başkanı Hilmi Yılmaz'ın oğlu Uzman Çavuş Ali Yılmaz zeytin Dalı operasyonunda şehit oldu. 

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk yayınladığı baş sağlığı mesajında, kahraman şehidimize yüce Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve Türkiye Kamu-Sen camiasına baş sağlığı diledi.  

Genel Başkan Koncuk; 

“Şanlı Türk ordusunun Afrin’e yönelik sürdürdüğü Zeytin Dalı operasyonu başarıyla devam ederken, bugün gelen şehit haberi hem Türk milletini hem de Türkiye Kamu-Sen camiasını yasa boğmuştur. 

Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Tarım Orman-Sen’in Isparta İl Başkanı Hilmi Yılmaz'ın oğlu Uzman Çavuş Ali Yılmaz zeytin Dalı operasyonunda şehit olmuştur. 

Bütün kalbimiz ve dualarımızla, milletimizin birlik ve beraberliği, ülkemize yönelik tehditlerin bertaraf edilmesi için cansiperane mücadele eden tüm Mehmetçiklerimizin yanında olduğumuzu bir kez daha haykırıyoruz. 

Uzman Çavuş ALİ Yılmaz kardeşimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, tüm aile fertlerine, milletimize ve Türkiye Kamu-Sen ailesine sabır ve baş sağlığı diliyorum. Mekanları cennet olsun” dedi.