“AFRİN OPERASYONUNA DESTEK, ŞEHİDE SAYGI” İÇİN KIZILAY GÜVENPARK’TA OLACAĞIZ

Türkiye Kamu-Sen olarak 400 bin üyemizle, duamızla, varlığımızla, ruhumuzla ve bütün benliğimizle askerimizin yanındayız.

“Her şart altında Mehmetçik’le beraberiz. Acımız da, sevincimiz de bir” sloganıyla başlattığımız hareket,  tüm illerimizde olduğu gibi Ankara’da da yapılacak basın açıklamasıyla devam edecektir.

13 Şubat 2018 Salı günü Kızılay Güvenpark’ta saat 12.30’da yapılacak mitingde Genel Başkan İsmail Koncuk basın açıklamasıyla sürece desteğimizi bir kez daha vurgulayacaktır. 

Birlik ve beraberliğimize nifak tohumları ekmek isteyenlere karşı gücümüzü bir kez daha göstermek için yarın Kızılay’da olacağız.

Askeriyle, milletiyle bir ve bütün olarak devletimizin ve devlet büyüklerimizin yanında, alacakları her kararın sonuna kadar arkasında olduğumuzu dost düşmana göstermek için Kızılay’da olacağız.

80 milyon Türk milleti tek yürek, tek bilek kahraman Mehmetçikle birlikte Afrin’e yürümeye hazırdır.

Eylemle ilgili açıklama yapan Genel Başkan İsmail Koncuk, Türk Milleti’ne seslenerek yarın Kızılay Güvenpark’ta yapılacak mitinge herkesi davet etti. Koncuk, “Zor ve sıkıntılı günlerden geçiyoruz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönemdeyiz. Yüce Türk Milletinin de destekleriyle  yürütülen Afrin Harekatı için dualarımız Mehmetçiklerimizledir. Bu yüzden “Afrin Operasyonuna Destek, Şehide Saygı” amacıyla basın açıklaması yapacağız. Tüm milletimiz davetlidir.” Dedi.