ESKİŞEHİR’DE KATLEDİLEN AKADEMİSYENLERİMİZİN CENAZE TÖRENİNE KATILDIK.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkan Yardımcısı Seyit Ali Kaplan, Eskişehir 1 Şube Başkanı Haydan Urfalı, Eskişehir 2 No’lu Şube Başkanı Gürol Yer, Eskişehir Şubeleri Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda üyemiz; Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde katledilen 4 akademisyenimiz için düzenlenen törene katıldı. Daha sonra Genel Başkan Yardımcısı Seyit Ali Kaplan ve Eskişehir Şubeleri Yönetim Kurulu Üyeleri, Fakülte Sekreteri Mehmet Fatih Özmutlu’nun cenaze töreninde hazır bulundu.

Aynı zamanda Eskişehir 2 No’lu Şube’nin kurucu üyesi de olan merhum Mehmet Fatih Özmutlu, Eskişehir’in Seyitgazi ilçesi Kırka Beldesi’nde cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

Binlerce kişinin katıldığı cenaze namazında gözyaşları sel oldu. Üyemiz Selver Gökçen Armağan’ın eşi araştırma görevlisi Yasir Armağan’ın cenazesi de 07.04.2018 tarihinde memleketi Tokat’ta defnedilecektir.

Türk Eğitim-Sen olarak hain saldırıda hayatını kaybeden akademisyenlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet; ailelerine, yakınlarına ve camiamıza başsağlığı diliyoruz.