MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DENİZ DEPBOYLU KONFEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Konfederasyonumuzun genel merkezini ziyaret etti.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve sendikalarımızın genel başkanları tarafından karşılanan, MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu   yakın zaman önce gerçekleştirilen 6. olağan genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını diledi.

Ziyarette konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Türkiye Kamu-Sen’in önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyleyerek, demokrasinin gelişmesi ve çalışanların haklarının korunması noktasında katkılarının büyük olduğunu vurguladı. Depboylu, ülke menfaatlerinin söz konusu olduğu zamanlarda da Türkiye Kamu-Sen’in duruşunun güven verdiğini belirterek bu durumun kamu çalışanları açısından önemine değindi. Depboylu, konuşmasında ülkemizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu bugünlerde sivil toplum kuruluşu olarak Türkiye Kamu-Sen gibi milli duruş sergileyenlerin yerinin çok önemli olduğunu belirtti.

Genel Başkan Önder Kahveci ziyaretlerinden ötürü Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu’ya teşekkür etti. Türkiye Kamu-Sen olarak toplumsal olaylara duyarlı sorumluluk anlayışı içinde hareket ettiklerini söyleyen Kahveci, dünya gündeminde yer alan Kudüs katliamında yaşananları da büyük bir üzüntü ile takip ettiklerini belirtti.

Ülkelerin bu katliama son verilmesi için harekete geçmesi gerektiğini ifade eden Kahveci, İslam coğrafyasındaki kan ve gözyaşının son bulmasını diledi.

Ziyarette, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan Türk Büro-Sen Genel Başkanı  Osman Eksert, Türk Diyanet Vakıf Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, Türk Tarım Orman Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türk Haber-Sen Genel Başkanı Yücel Kazancıoğlu, Türk Ulaşım Sen Genel Başkanı Mustafa Nurulluh Albayrak, Türk İmar Sen Genel Başkanı Salih Demir ve Türk Emekli Sen Genel Başkanı Osman Özdemir de hazır bulundu.