TÜRKİYE KAMU-SEN’DEN “TÜRKGÜN” GAZETESİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve sendikalarımızın Genel Başkanları geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan Türk basınının yeni sesi Türkgün Gazetesi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Türkgün Gazetesi Ankara Bürosu’nda gerçekleşen görüşmede gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Orhan Karataş ve Ankara Temsilcisi Kadir Yıldız’da hazır bulundu.

KARATAŞ: TÜRKİYE KAMU-SEN’İN ZİYARETİ BİZLERE GÜÇ VERDİ

Genel Yayın Yönetmeni Orhan Karataş, ziyaretin kendilerine büyük güç ve destek verdiğini belirterek, “Türkiye Kamu-Sen yöneticilerini gazetemizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Basında yeni bir ses olan gazetemizin sizler gibi duruşu net olan bir kurumdan gördüğü bu destek bizler için mutluluk vericidir. Tarafsız ve objektif haberciliği ilke edinen gazetemiz her alanda olduğu gibi kamu çalışanlarının sorunları ve beklentileri noktasında da her zaman gazetecilik görevini en iyi şekilde yerine getirecektir. Ziyaretiniz için tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

KAHVECİ: TOPLUMUN HER KESİMİ TÜRKGÜN GAZETESİ’NDEN ÖVGÜYLE SÖZ ETMEKTEDİR

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ise Türkgün gazetesine yayın hayatında başarılar diledi. Kahveci, “Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan ve her kesimden ciddi övgüler alan Türkgün gazetesine çıktığı bu kutlu yolda başarılar diliyorum.

Basında yeni bir ses yeni bir nefes olan Türkgün gazetesi kendi camiasında çok önemli bir boşluğu dolduracaktır. Hayati bir dönemde yayın hayatına başlayan, Türk milletinin sesi olan ve hayata Türkçe penceresinden bakan Türkgün gazetesine destek vermek son derece önemlidir. 

Sivil toplum kuruluşlarının en büyük etkinliği ve gücü arkasında oluşturduğu kamuoyu desteğidir. Bu noktada basının sivil toplum kuruluşları ve çalışan kesimlere vereceğe destek de son derece önemlidir. Türkgün’ün bu noktada da diğer basın yayın organlarından daha öne çıkarak çalışanların da sesi olacağına inancım tamdır. Türkiye Kamu-Sen camiası adına, tekrar yayın hayatınızda sonsuz başarılar diliyor, kolaylıklar temenni ediyorum” dedi. 

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve sendikalarımızın Genel Başkanları, Türkgün gazetesinin ardından Bengü Türk TV Genel yayın Yönetmeni Gazeteci Metin Özkan’ı da ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.