TÜRKİYE KAMU-SEN İLE MATES SERVİS EKİPMANLARI ARASINDA SÖZLEŞME İMZALANDI.

Türkiye Kamu-Sen ile Mates Servis Ekipmanları Org. Otom. Ekspertiz arasında Araç Ekspertiz Hizmet Sözleşmesi imzalandı.

Sözleşmeye göre; Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendika üyeleri 2. el araç alım satımlarında Computest ve DynoTürk bayilerinden araç ekspertiz hizmetlerinden indirimden yararlanabilecektir.

Buna göre; üyelerimiz 2. el araç alım satım işlemlerinde, alacakları ya da satacakları araçların, Türkiye genelinde 78 adet Computest ve DynoTürk bayilerinden araç ekspertiz hizmeti alabileceklerdir.  Computest ve DYNOTürk bayilerinde, araçların boya, kaporta, yürüyen aksamı (yanal kayma, süspansiyon test, fren test) ile performans (Dyno) testleri yapılacak ve raporlandırılacaktır.

 

TARAFLAR:

  1. MATES SERVİS EKİPMANLARI ORG.OTOM.OTO EKPSERTİZ SAN.ve TİC.A.Ş

Serhat Mah. 1435. Cadde No:15 İvedik-OSB Yenimahalle- ANKARA

  1. TÜRKİYE KAMU SEN

Erzurum Mah. Talatpaşa Bulvarı No:160Cebeci- ANKARA

 

SÖZLEŞME KONUSU:

  1. TÜRKİYE KAMU-SEN Üyelerine 2.El Araç alım ve satımlarında araç ekspertiz hizmeti sunmak.

 

SÖZLEŞMENİN KONUSU:

  1. TÜRKİYE KAMU-SEN Üyeleri 2.El araç alım satım işlemlerinde, alacakları yada satacakları araçların, Türkiye genelinde 78 Adet Computest ve DynoTürk bayilerimizden araç ekspertiz hizmeti alabileceklerdir.
  2. Computest ve DynoTürk bayilerimiz; Araçların boya, kaporta, yürüyen aksamı (yanal kayma, süspansiyon test, fren test) ile Motor performans (Dyno) testlerini yapacak ve raporlandıracaktır.
  3. Yapılan işlemlerde Müşteri ile bayilerimiz arasında ihtilaf olması durumunda TÜRKİYE KAMU-SEN ile MATES SERVİS EKİPMANLARI A.Ş nin herhangi bir sorumluluğu yoktur. İş bu sözleşme sadece Türkiye Kamu-Sen üyelerine 2. Madde kapsamında yapılan işlemler için bir indirim hakkı vermektedir.

 

  1. Türkiye Kamu-Sen Üyelerine, Computest ve DynoTürk bayilerimizde ki araç ekspertiz ücretlerinden %20 indirim uygulanacaktır.
  2. Bu sözleşme uyarınca indirimli araç ekspertiz hizmeti verecek olan Computest bayilerimize aşağıda ki internet sitemizden yada sosyal medya adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

 

www.computest.com.tr

www.dynoturk.com.tr

www.facebook.com/computest.otoekspertiz

www.instagram.com/computest.tr/

www.youtube.com/channel/UCcGDczEne3nzVtaiK-jezpw/videos