TÜRK EĞİTİM-SEN İLE ORION UZAKTAN EĞİTİM HİZMETLERİ ARASINDA EDUTOPYA ONLINE EĞİTİM PLATFORMU İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Türk Eğitim-Sen, üyelerine sınırsız kampanyalar sunmaya devam ediyor. Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi ile Orion Uzaktan Eğitim Hizmetleri arasında “Edutopya Online Eğitim Platformu İşbirliği Protokolü” imzalandı. İmzalanan anlaşma ile üyelerimize %25 indirim imkânı sağlanmıştır.

Bu kapsamda, Türk Eğitim-Sen üyeleri, çalışanlar ve/veya bunların anne, baba, eş ve çocukları indirimden yararlanacaktır. Kitap setli online eğitim paketi satın alan öğrencilere üç iş günü içerisinde ilgili kitap/kitap seti gönderilecektir. Üyelerimiz www.edutopya.com.tr adresini ziyaret ederek eğitim paketleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, ihtiyaç duymaları halinde satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Satın alma işlemi sırasında indirim kodu olarak “TES-Edu2021” kullanılacaktır.   Bir üye için uygulanan indirim oranı, kayıt yaptırdığı tarih itibari ile bir yıl boyunca geçerli olacaktır. Satın alınan online eğitim paketinin kullanım süresi bir yıl olacaktır. Eğitim-öğretim yılı içerisinde paketin kullanım süresi tamamlanmadığı takdirde online eğitim paketinin kalan kullanım süresi, öğrenci tarafından bir üst sınıf seviyesi için bir sonraki eğitim öğretim yılında kullanılabilecektir.

Türk Eğitim-Sen olarak, değerli üyelerimize avantajlı hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Sitemizde bu hizmetleri duyurmaya devam edeceğiz.