TÜRK EĞİTİM-SEN BÜYÜK BİR GÜÇ
Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Cengiz Kocakaplan ve Antalya 1 No’lu Şube Başkanı Bünyamin Seçme’nin açış konuşmalarından sonra Genel Başkan İsmail Koncuk katılımcılara hitaben bir konuşma yaptı. Türk Eğitim-Sen’in eğitim çalışanları ve ülkemiz için önemini vurgulayan Koncuk, farklı kaynaklardan beslenen ve sağlıksız hedefler peşinde giden sivil toplum kuruluşu görünümündeki tehlikeli bir çok oluşumun cirit attığı ülkemizde, Türk Eğitim-Sen’in yokluğunu düşünmek bile istemediğini söyleyerek, tüm yöneticilerimizin bu gerçeğin şuurunda olarak çalışmaları gerektiğini ifade etti.

Genel Başkanın konuşmasından sonra söz alan İlksan Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Yılmaz kurumun çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra Nisan ayı içerisinde yapılacak seçimlerle ilgili süreci ve yapılacak olanları anlattı.

Toplantının ikinci oturumunda iletişim uzmanı Erdal Usluer tarafından yönetim kurulu üyelerimize bir eğitim semineri verildi.

Öğleden sonraki oturumda da sekretaryalar bazında grup çalışmalarına geçildi. Yönetim kurulu üyelerinin çalışmaları hakkında birbirlerini bilgilendirdikleri ve Genel Merkezden beklentilerini dile getirdikleri bu çalışmalar oldukça verimli sonuçları ortaya koydu.
İkinci toplantının ise 4-6 Nisan 2008 tarihinde yapılması planlanıyor.
Resimleri görmek için tıklayınız