GENEL MERKEZ MARDİN, SİİRT, ŞIRNAK, BATMAN VE DİYARBAKIR’DA

 

Türk Eğitim-Sen Genel Sekreteri Musa Akkaş ve Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri Mehmet Yaşar Şahindoğan, 31.03.2010-04.03.2010 tarihleri arasında Mardin, Şırnak, Siirt, Batman ve Diyarbakır’da bir dizi etkinlik ve ziyarette bulundu.

 

Mardin’de okul, kurum ve ilçe temsilcileri ile toplantı yapan, okul ziyaretlerinde bulunan Akkaş ve Şahindoğan, Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürüyle de görüşme yaparak, ilçenin eğitim sorunlarını masaya yatırdılar.

 

Genel Sekreter Musa Akkaş ve Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri Mehmet Yaşar Şahindoğan, Şırnak ve Siirt’te de okul, kurum ve ilçe temsilcileri ile toplantı yaptı, okul ziyaretlerinde bulundu, Siirt’te Türk Eğitim-Sen Siirt Şubesi’nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün farklı uygulamalarını gündeme getiren basın açıklamasına katıldı.

  

Batman’da okul, kurum, ilçe temsilcileri ile toplantı yapan Genel Sekreter Musa Akkaş ve Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri Mehmet Yaşar Şahindoğan, Batman Valisi Sayın Ahmet Turhan’ı ziyaret etti. Akkaş ve Şahindoğan Diyarbakır’da ise, yeni kurulan Diyarbakır Şubesi’nin kongresine katılarak,  göreve seçilen arkadaşlarımıza başarılar diledi.