GENEL MERKEZ AĞRI, IĞDIR VE ARDAHAN’DA

       29 Nisan 2010 Perşembe Günü Genel Toplu Görüşme ve  Mevzuat  Sekreteri Yaşar  Şahin DOĞAN ile Genel Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Sami ÖZDEMİR  Ağrı Şubemizin yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ağrı’ da sendikamızın   Kurucu Başkanı olan Kurtbey HATUNOĞLU’ nu Şeref Saraçoğlu İ.Ö.O da ziyaret ettiler. Daha sonra Yurtkur Müdürlüğü ve Gazi İ.Ö.O’nu ziyaret ederek yetkililerle ve üyelerle bir araya geldiler. ÖZDEMİR ve ŞAHİNDOĞAN Ağrı İbrahim ÇEÇEN üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdülhalik KARABULUT’U ziyaret ettikten sonra  Eğitim Fakültesinde üniversite çalışanlarıyla bir araya gelerek akademisyenlerin ve idari personelin sorunlarını dinlediler. Aynı gün akşam  iş yeri  temsilcileri ve üyelerle  bir toplantı yapan ÖZDEMİR ve ŞAHİNDOĞAN   Ağrı’daki eğitim çalışanlarının sorunlarını dinlediler.Ve Ağrı Şubemizin Yönetim Kuruluna çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

 

      30 Nisan Cuma Günü Iğdır’a geçen Genel Merkez Yöneticilerimiz Iğdır İl Temsilcisi Zekeriya DÜŞÜNCELİ ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Iğdır’da Sağlık Meslek Lisesi, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Uygulama İş Okulu ve İnönü İ.Ö.O’ unu  ziyaret ederek yönetici ve eğitim çalışanlarıyla bir araya geldiler.Vali Saim Saffet KARAHİSARLI’yı da ziyaret eden heyet, Tuzluca ilçesine geçerek İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Zakir ACAR’ı ziyaret ettikten sonra Tuzluca Atatürk İ.Ö.O’ u ve Tuzluca Yüzüncü Yıl Lisesinde yönetici ve eğitim çalışanlarıyla görüştüler.Karakoyun İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan TUZLUCA’ yı da ziyaret eden heyet akşam sendika binasında yönetim kurulu üyeleri ve iş yeri temsilcileriyle bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptılar.

 

   1 Nisan 2010 Cumartesi Günü Iğdır’dan Ardahan’a geçen ÖZDEMİR ve ŞAHİNDOĞAN Çıldır ilçesinde Ardahan Temsilcimiz ve üyelerimizle bir toplantı yaptılar. Ardahan Valisi,Ardahan Üniversitesi Rektörü ve Çıldır Kaymakamı ile de bir araya gelerek Ardahan’da eğitimin ve eğitim çalışanlarının sorunlarını konuştular.Daha sonra Ardahan Temsilciliğine geçen Genel Merkez Yöneticilerimiz üyelerimizin de hazır bulunduğu  bir toplantıda  Ardahan’ın eğitim sorunlarının dile getirildiği bir basın açıklaması yaptılar.

 

Ardahan’da görev yapan arkadaşlarımıza başarılar dileyerek ziyaretlerini tamamladılar.