ULUSLARARASI EĞİTİM YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ GENEL BAŞKAN KONCUK’U ZİYARET ETTİ

            Uluslararası Eğitim Yöneticileri Derneği, Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’u ziyaret etti. Uluslararası Eğitim Yöneticileri Derneği Genel Başkanı Dr. Muzaffer Öztaş, Genel Başkan Yardımcıları Mutlu Canbolat, Mustafa Özkan ve Davut Çalışkan ile yönetim kurulu üyeleri yeniden Türk Eğitim-Sen Genel Başkanlığına seçilen İsmail Koncuk’u ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik etti ve sendikamızın çalışmalarında başarılar diledi.

Uluslararası Eğitim Yöneticileri Derneği Genel Başkanı Dr. Muzaffer Öztaş, Genel Başkan İsmail Koncuk’a eğitim-öğretimin ve milli eğitim çalışanlarının sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili rapor sundu. İlçe milli eğitim müdürleri, il milli eğitim müdür yardımcıları, il-ilçe şube müdürleri, şefler, memur ve hizmetlilerin özlük hakları ile ilgili sıkıntıları anlatan Öztaş, sendikamızdan destek istedi.

 

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk da, eğitim çalışanlarının; öğretmeni, yöneticisi, akademisyeni, üniversite ve yurt-kur çalışanı, memuru ve hizmetlisiyle bir bütün olduğunu söyleyerek, sendikamızın eğitim çalışanlarının sorunlarına çok duyarlı yaklaştığını kaydetti. Tüm eğitim çalışanlarının ekonomik ve sosyal sorunlarının sendikamızı yakından ilgilendirdiğini kaydeden Koncuk, “eğitim yöneticilerinin haklı talepleri de sendikamız tarafından dikkate alınmakta ve ilgili mercilere iletilmektedir. Türk Eğitim-Sen bundan sonra da tüm eğitim çalışanlarının hakları için mücadele etmeye devam edecektir” diye konuştu.