EĞİTİMBİRSEN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ İNCİLLE KUTLADI

KAMUDANHABER SİTESİNİN HABERİ

Eğitim Bir Sendikası her ay düzenli olarak yayımladığı Sendika Bülteninin 51. sayısının son sayfasında yani arka kapağında "öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun" sloganı ile bir afiş yayımladı. Bir öğretmen sendikasının öğretmenler gününde böyle bir afiş yayınlamasından doğal bir şey olamaz tabiî ki.

Bu afişteki resmi dikkatlice incelediğimiz zaman 3 adet kitap ve bu kitapları aydınlatan bir mum ışığı görmekteyiz. Burada mum ışığının bir öğretmeni resmettiği apaçık ortadadır. Bu mum ışığının aydınlattığı kitapları dikkatlice incelediğimiz zaman bu kitapların Hıristiyanlık kitapları olduğunu fark ettik. Kitaplardan birinin “DANIEL AND THE REVELATION”  diğerinin bir Hıristiyanlık kitabı, açık olan kitabında İngilizce Ayetler olduğu apaçık görünmektedir.

Eğitimbirsen’de Misyonerlik Faaliyeti mi ?

Revelatİon kitabı Aziz John tarafından İ.S 90-93 yılları arasında yazılmış ve İ.S 325 yılında İncil’e dahil edilmiştir.

Eğitimbirsen sendikası öğretmenler gününü kutlamak için başka afiş mi bulamadı ki İncilin son kitabı “Revelatıon” kitabının resmini yayımladı. Bu kitap ülkemizde dâhil birçok Müslüman ülkesinde Misyonerlik faaliyetleri adı altında dağıtılmaktadır.

Bakınız Bununla İlgili Yüce Kitabımız Kur’anı Kerim ne demektedir.

"Ey iman edenler. Kendilerine kitap verilenlerden bir gruba (yani batılı benimseyerek onu yaymaya çalışan bir topluluğa) uyarsanız, imanınızdan sonra sizi inkarcılığa sevkederler.” (Al-i İmran 100)

“Dinlerine uymadıkça Yahudiler de Hıristiyanlar da asla senden razı olmayacaklardır. De ki: Doğru yol, ancak Allah'ın yoludur. Sana gelen ilimden sonra onların arzularına uyacak olursan, andolsun ki Allah'tan sana ne bir dost, ne de bir yardımcı vardır." (Bakara 120)

Bir Eğitim Sendikası Acaba Öğretmenler Gününü Hıristiyanlık resimli kitaplarla mı kutla malıydı ? Yoksa bugünün kutlanmasına vesile olan Baş Öğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bir eseri yada resmi ile mi kutlamalıydı? Yorum siz değerli ziyaretçilerimizin…

Kaynak :  http://www.kamudanhaber.com/haber-Egitimbirsen-Ogretmenler-Gununu-Incille-Kutladi-10359/