GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ ÇANKIRI’DA.

Genel Merkez Yöneticilerimiz Çankırı Şubesi’nin 14 Mayıs 2017 tarihinde Anneler Günü dolayısıyla düzenlediği pikniğe katıldı. Ilgaz’da gerçekleşen etkinliğe Genel Sekreter Musa Akkaş, Çankırı Şube Başkanı Nuh Yalçın ve Şube Yönetim Kurulu, Ankara 2 No’lu Şube Başkanı İzzet Fakılı, Türkav Çankırı Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, okul-kurum ilçe temsilcileri, üyelerimiz ve onların eşleri, çocukları katıldı. 
Etkinlikte bir konuşma yapan Genel Sekreter Musa Akkaş, başta şehit anneleri olmak üzere bütün annelerin, Anneler Günü’nü kutladı. Annelerimizin hayatımızda çok önemli bir yere sahip olduğunu söyleyen Akkaş, “ Hayatımızı dokunuşları ile güzelleştiren, iyi günümüzde, kötü günümüzde desteklerini esirgemeyen, bizleri karşılıksız seven annelerimize büyük şükran borçluyuz. Onlarsız bir dünyanın hiçbir kıymeti yoktur. Anne emek verendir, anne gözü gibi büyütendir, anne soluğumuz, can damarımızdır.” dedi.
Akkaş etkinlikte gündemdeki konulara değinerek Türk Eğitim-Sen’e destek olmalarından dolayı üyelerimize teşekkür etti.  
Piknikte değişiklik yarışmalar yapıldı. Yarışmada başarılı olanlara Çankırı Şubesi tarafından Türk Bayrağı hediye edildi.