EBEDİYETE İNTİKAL EDEN YÖNETİCİLERİMİZ VE ÜYELERİMİZ ANILDI

Türkiye Kamu-Sen’in sendikal mücadelesi esnasında hakkın rahmetine kavuşan merkez yöneticileri, şube, il ve ilçe organlarında görev yapan yönetici ve üyelerimiz için Genel Merkezimizde bir anma programı tertip edildi.

Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi Ali Özer Türk evinde düzenlenen anma programında merhum Türk Büro-Sen Genel Sekreteri Sebahattin Kavlak, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Yüksel, Mersin 2 No’lu Şube Başkanı Ali Özer, Samsun Şube Başkanı İsmail Öztürk, Samsun Şube Başkanı Harun Atay, Sakarya Şube Başkanı Doğan Erişir, Tokat Şube Başkanı Sami Kalpakçı, Kocaeli Şube Başkanı  Mehmet Aydın, Ankara 15 No’lu Şube Başkanı Ahmet Ağar, Muğla İl Temsilcisi Muzaffer Bora, Kayseri/ Develi Şube Başkanı Nevzat Yalçın, Ankara 7 No’lu Şube Başkan Yardımcısı İrfan Avincan, Bursa Şube Başkan Yardımcısı Hasip Özdemir, Samsun Şube Başkan Yardımcısı Cemallettin Karagöz; Türkav Kurucu Üyesi Faruk Kapusuz, Türk Sağlık-Sen’den Ömer Güngörmüş, Mustafa Başkan, Haydar Yıldız, Türk Enerji-Sen’den Basri Aydın, Türkiye Kamu-Sen’e Bağlı sendikalarımızın Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerinden Enser Kılıç, Yener Başer, A. Zeki Ayhan, Harun Ceyhan, şube ve il temsilcilerinden Halil Biçici, İbrahim Özmen, Recai İrge, Aliz Mazlum, Atilla Şahin, H. Murat Yılmaz ve tüm üyelerimiz için Hatm-i Şerif okutuldu.

Kuran-Kerim tilavetinin ardından ebediyete intikal eden üyelerimiz için hatim duası yapıldı ve Mevlid-i Şerif okutularak, merhumların ruhları için ikramlarda bulunuldu.

Anma programına yaşamını yitirmiş olan merkez,  şube, il, ilçe yöneticilerimiz ve üyelerimizin aileleriyle birlikte çok sayıda davetli de katıldı.

Mevlide,  Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Celal Karapınar, Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Nazmi Güzel, Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türk Emekli-Sen Genel Başkanı Osman Özdemir, Genel Merkez yöneticileri, üyelerimiz ve davetliler katıldı.