GENEL BAŞKAN BİLECİK VE BURSA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Genel Başkan Koncuk Bilecik programı dahilinde ilk olarak, 27 Şubat Perşembe günü Bozüyük’te düzenlenen toplantıda Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve ilçe temsilcileri ile bir araya geldi. Ertesi gün Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Kaymakamı, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü ve Bilecik Üniversitesi Genel Sekreterliği ziyaret edildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde  ve üniversitede üyelerle de bir araya gelen Genel Başkan sendikal faaliyetlerle ilgili olarak çalışanları bilgilendirdi ve ayrıca sorulan sorulara verdiği cevaplarla da üyeleri gelişmeler konusunda aydınlattı.
28 Şubat Cuma akşamı da Bursa’nın Mustafakemalpaşa İlçe Temsilciliği’nin tertiplediği yemekli toplantıya katılan Genel Başkan Koncuk, burada yaptığı konuşmada da katılımcılara sendikal kazanımlar hususunda bilgiler verdi.  Toplantıda, sendikaya yeni üye olan bir eğitim çalışanının üyelik formu da bizzat Genel Başkan tarafından törenle imzalandı.
Genel Başkan 28 Şubat Cumartesi günü Genel Merkezimiz tarafından 10 uncusu Bursa’da düzenlenen ve Bursa 1-2, Bilecik, Kütahya, Sakarya, Eskişehir ve Kocaeli 1-2 şubelerinin yönetim kurulu ve Kadın Komisyonları yönetimlerinin katıldığı Strateji Geliştirme Toplantısı’nda da bir konuşma yaptı. Bu toplantıya Merkez Yönetim Kurulu üyeleri de tam kadro katılarak katılımcılara hitaben birer konuşma yaptılar.
Toplantı bitiminde Bursa 1 No’lu Şube Başkanı Kazım Sarnık ile beraber Mudanya İlçe Temsilciliği’ni de ziyaret eden Genel Başkan, bir grup eğitim çalışanıyla bir araya gelerek gündemdeki gelişmelerle alakalı olarak bir sohbet toplantısı gerçekleştirdi.
Genel Başkan İsmail KONCUK, 1 Mart Pazar günü de İstanbul’a geçerek İstanbul 1 No’lu Şube Başkanı Hanefi Bostan’ın oğlunun düğün merasimine katılarak, nikah şahitliğini yaptı.