MEMUR-SEN, DOĞU PERİNÇEK'TEN AKIL ALIYOR

1. MEMUR-SEN DOĞU PERİNÇEK’İ NİYE DAVET ETTİ?

2. TOPLANTIDA DOĞU PERİNÇEK FETHULLAH GÜLEN VE BAŞBAKAN HAKKINDA NELER SÖYLEDİ?

3. MEMUR-SEN YÖNETİCİLERİ, BUNA NE TEPKİ GÖSTERDİ?

4. PERİNÇEK NELER SÖYLEDİ DE, MEMUR-SEN YÖNETİCİLERİ HARARETLE ALKIŞLADILAR?

5. SENDİKA YÖNETİCİLERİ İLE  DOĞU PERİNÇEK VE KURMAYLARI BAŞBAŞA NE GÖRÜŞTÜLER.

6. MEMUR-SEN, WEB SİTESİNDEN DOĞU PERİNÇEK’İN VERDİĞİ KONFERANS BİLGİLERİNİ NEDEN KALDIRDI?

Bu soruların cevabını Memur-Sen üyeleri ve Kamuoyu merakla bekliyor.

Önemli Not: Ey Memur-Sen Başkanı Ahmet Aksu; "Anakara'da bir milyon kişi toplarız" demek "Ben hükümetle görüştüm memurlara %25 zam yapacaklar" deyip te %4 ün altına imza atmaya benzemez. Yoksa bu "bir milyon kişi" aklını da Doğu Perinçek'ten mi aldın? Çünkü üslup Perinçek'in üslubu. O da her seçimde "iktidarız" der ama %1 lerde oy alır. Bir dene bakalım senin gibi bir adamın arkasından kaç kişi gelecek? Cümle alem görsün senin nasıl dürüst(!), yalan söylemez(!),  sözüne güvenilir(!) ve ciddiye alınan(!) bir adam olduğunu...

PERŞEMBE SOHBETLERİNİN BU HAFTAKİ KONUĞU DOĞU PERİNÇEK

Memur-Sen Genel Eğitim ve Dış İlişkiler Sekreteri Süleyman Bahadır tarafından düzenlenen Perşembe sohbetlerinin bu haftaki konuğu İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek.

“Türkiye Nereye Gidiyor Ve Çözümleri” başlıklı bir konuşmanın sunulacağı sohbet toplantısı, 26.02.2006 Perşembe günü, Memur-Sen Genel Merkezi, Mehmet Akif Konferans Salonu’nda saat 18.30’da gerçekleşecek. Sohbetimize tüm üyelerimiz davetlidir.

(Not: Memur-Sen web sitelerinden kaldırılan Metin yukarıdadır.)

DOĞU PERİNÇEK'İN MEHMET AKİF CEHALETİ

İşçi Partisi lideri Doğu Perinçek, ilk kez gittiği Memur-Sen'de, sendikanın kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan'ı, İstiklal şairi Mehmet Akif Ersoy sanarak övgüler dizdi.

İşçi Partisi lideri Doğu Perinçek, ilk kez gittiği Memur-Sen'de, sendikanın kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan'ı, İstiklal şairi Mehmet Akif Ersoy sanarak övgüler dizdi. Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Aksu, Perinçek'i "Türkiye nereye gidiyor?" adlı bir konferans vermek üzere sendikasına davet etti. Perinçek konuşmasında, "Kurucunuz vatan savunmasının unutulmaz şairidir. 'Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar' dizeleriyle bu günü doğrulamaktadır" dedi. Aksu ise Perinçek'e kurucularının Mehmet Akif Ersoy değil Mehmet Akif İnan olduğunu hatırlattı.

• YAKUP BULUT / ANKARA (Yenişafak Gazetesi’nin haberi 28 Ocak 2006)

Ayrıca;

http://turkish.irib.ir/Arshiv/1-2006/28.htm  (Açılan sayfaını en alttaki haberine bakınız)