SİVAS ŞUBE, CUMHURİYET ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLİĞİNİN AÇILIŞINI YAPTI

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Türk Eğitim Sen Temsilciliğimiz Üniversite Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, Veterinerlik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haki Kara, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Hüseyin Arı, Genel Sekreter Doç. Dr. Hakan Yekbaş, şube başkanımız Nuri Eryıldız, Üniversite Temsilcimiz Adıgüzel Solmaz ve üyelerimizin katılımı ile 03.01.2017 Salı günü hizmete açılmıştır.
Sayın Rektör hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, sivil toplum kuruluşlarının önemine değinmiş sendikaların birleştirici, çözüm üreten, proje sunan kuruluşlar olmasının gerektiğini ifade etmiştir.
Sivas Şube Başkan Nuri Eryıldız ise Sayın Rektörümüze teşekkür ederek üniversite halk arasında köprü olması, çalışanların sorunları ve sorunlara çözüm bulma noktasında personel ve rektörlük arasındaki iletişimi sağlamak için temsilciliğimizi açmış bulunmaktayız.
Temsilcimiz Adıgüzel Solmaz ise; çalışanlar ile sendika arasındaki iletişimi sağlamak için temsilciliğimizin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Daha sonra sayın rektör, şube başkanı ve Veterinerlik Fakültesi Dekanı temsilciliğimizi dualar eşliğinde açarak, üniversite personeline hayırlı olmasını temenni ettiler.