TEKİRDAĞ ŞUBE, TEKİRDAĞ VALİSİ SAYIN MEHMET CEYLAN’I ZİYARET ETTİ.

Tekirdağ Şube, Tekirdağ Valisi Sayın Mehmet Ceylan’ı makamında ziyaret etti. Eğitimin problemlerinin konuşulduğu ziyarette Tekirdağ Şube Başkanı Kamuran Varma Liyakat ve adalet vurgusu yaptı. Varma açıklamasında şunları kaydetti:

“Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın vatan, millet, bayrak sevdasını yüreğinde hissedip doruklarda yaşamaları; milli ve manevi değerlerimizi bilerek hayatın her anında var etmeleri ülkemizde ve ilimizde yaşanan eğitim sorunları bertaraf edeceğine inancımız tamdır. Liyakatlı ve adaletli yönetimlerin uygulamalarıyla aşılamayacak sorun yoktur.

Göç alan şehrimizde her gün artan derslik ihtiyacının karşılanmasında yeni projelerin ivedilikle hayata geçirilmesi tüm paydaşların üstün gayretleriyle olacaktır. Bu hususta temennilerimizi ilettik. Liselere geçiş sisteminde yapılan değişiklikler çerçevesinde Süleymanpaşa ilçemizde Namık Kemal Lisesi’nin  ve diğer ilçelerimizde uygun görülen en az bir Anadolu lisesinin proje okulları kapsamına alınması konusunda isteğimizi dile getirdik.

Bizi biz yapan değerlerimiz ışığında aydınlık yarınlara umutla yürürken yanımızda bizleri ilgiyle dinleyen yöneticilerimizin varlığını hissetmek en büyük mutluluktur.

Sayın Valimize, sorunlarımızı ve çözüm önerilerimizi anlayış dinlediği için teşekkürlerimizi arz ederiz.”