ANTALYA 1 NO’LU ŞUBE SERİK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ ÜYELERİ YEMEKTE BULUŞTU

Antalya 1 No’lu Şube, Serik İlçe  Temsilciliği 10.02.2018 tarihinde şube yönetimi, kadın kolları, okul temsilcileri, üye ve aileleri ile birlikte Boğazkent Sensitive Premium Resort Otel'de akşam yemeğinde buluştu. 

Antalya 1 No’lu Şube, Serik Temsilcisi Varol Civcir programda yaptığı konuşmada  “Yeni yönetim ekibi olarak üyelerimiz ve ailelerini daha yakından tanımak amacı ile bu etkinlikte bir arada olmak istedik. Tanışma ve kaynaşma yemek programında hazır bulunan  üyelere hitaben ahde vefanız, kadirşinaslığınız, sevginiz, yol ve dava arkadaşlığınız için her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Civcir sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu tanışma ve kaynaşma yemeğine Antalya 1 Nolu Şube Başkanı Oğuz ÖZTÜRK, Başkan Yardımcısı Orhan GÜREŞCİ'ye ve  katılan üyelerimize, TÜRK EĞİTİM SEN. sevdalı cesur yüreklere selam olsun diyerek Türk Eğitim Sen’in yönü, duruşu, söylemi ve ilkelerinin kaynağı, kurulduğu gün neresi ise bugün de orasıdır.” dedi.

Biz tesadüflerin bir araya getirdiği bir grup değiliz, hele hele bir güruh hiç değiliz. Biz, bu vatana ve bu vatanın evlatlarına sevdalı, hamuru bir yoğrulmuş, genetik kodları bir olan ve bu yüzden aynı duygu ve düşünceyi bir araya gelmeden de üretebilen büyük bir camiayız.”
Türkiye Kamu-Sen, hiçbir zaman kula kulluk edenlerin yuvası olmadı; hiçbir mensubumuz Allah’tan başkasına kulluğa da talip olmadı. Buna herkes şahittir. Bu nedenle herkese karşı alnımız  ak, başımız diktir. 

Türk Eğitim Sen’in davası, karanlığa ışık olmak; sevdası aydınlık için yanmayı göze almaktır.

Türk Eğitim Sen. ve bağlı bulunduğumuz Türkiye Kamu-Sen, Türk milletinin, hakkın ve hakikatin sesi olarak üstüne düşen sorumluluğu layıkıyla yerine getirmiş, her türlü haksızlık karşısındaki asil duruşuyla kamu görevlilerinin yüreğinde mümtaz bir yer edinmiştir.

 Bu bağlamda; Serik'te tüm eğitim camia çalışanlarımızı, Serik Türk Eğitim Sen. Çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz. 
 “Biz, Atatürk ve silah arkadaşlarının muhteşem mücadelesiyle kurup gelecek nesillere emanet ettiği, sayısız şehidimizin canı, gazilerimizin kanı pahasına, türlü bedeller ödeyerek bugünlere taşıdığımız demokratik cumhuriyet rejimine ve devletimize sonuna kadar bağlıyız.

Allah Yar ve Yardımcımız olsun”