TEKİRDAĞ ŞUBEMİZ TEKİRDAĞ SPORA DESTEK VERDİ

Tekirdağ Şube  Tekirdağspor’un ‘Tekirdağspor Yaşayacak, Hedef 1 Milyon Sticker’ kampanyasına destek verdi. Tekirdağ Şube,  Tekirdağspor Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Tekirdağ Şube Başkanı Kamuran Varma, Sticker ‘Tekirdağspor Yaşayacak, Hedef 1 Milyon Sticker’ kampanyası destek olarak her zaman Tekirdağspor’un yanında olduklarını söyledi.

Tekirdağspor’un başarılı olması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Varma, şunları kaydetti; “Kamu-Sen olarak Tekirdağspor’a başarılar dileriz. Biz her zaman Tekirdağsporumuzun yanındayız. Olmaya da devam edeceğiz. Tekirdağspor’un başarılı olmasını istiyoruz. Tekirdağspor’un ilerlemesi ve gelişmesi için mücadele ediyoruz. Türkiye  Kamu-sen olarak ta yeni yönetime başarılar diliyoruz. Güzel şeylerin olacağını umut ediyoruz. Yeni projelerinde hayata geçmesi ile birlikte Tekirdağ büyüyecektir. Bizde Sticker alarak bu kampanyaya destek verdik.

Tekirdağspor Kulüp Başkanı Ahmet Biler ise ziyaretlerinden dolayı Türkiye Kamu-Sen’e teşekkür ederek; “Destekler devam ettiği müddetçe bizde Tekirdağspor’u layık olduğu yerlere çıkarabilmek için çalışıyoruz” şeklinde konuştu.