TEKİRDAĞ ŞUBE, TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN KADİR ALBAYRAK’I ZİYARET ETTİ.

Tekirdağ Şube Başkanı Kamuran Varma ve beraberindeki heyet, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın yeni dönem görevi için tebrik ederek başarılar diledi.

Ziyarette, Tekirdağ’da eğitim alanındaki güncel gelişmeler ve sorunlar hakkında konuşuldu. Tekirdağ Şube, “11 ilçeye 11 okul” projesiyle eğitime katkı sağlayan Belediye Başkanı’ndan bu kez de  “11 İlçeye 11 Yurt”  projesi talebinde bulundu. Ayrıca her ilçeye spor kompleksi yapılması hususunda fikirler aktarıldı. Eğitimdeki sorunların ivedilikle çözümlenmesi için yapılabileceklere istişare edildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; yeni dönemdeki projelerini anlattı. Albayrak,   Tekirdağ’ın her alanda hak ettiği değeri görmesi için ne yapılması gerekiyorsa özveriyle yapacaklarını ifade etti.  Bunun yanı sıra Belediye Başkanı Albayrak,  eğitim alanında üzerine düşen sorumlulukları yerine getirdiklerini ve bu konuda tüm paydaşlarla birlikte hareket ettiklerini dile getirdi.