ANTALYA 1 NO’LU ŞUBE, SERİK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ETKİLİĞİ DÜZENLEDİ.

Antalya 1 No’lu Şube, Serik İlçe Temsilciliği 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte çok sayıda üyemiz ile bir araya gelindi.

Civcir,  Serik Temsilciliği olarak, üyelerden gelen talepler doğrultusunda bu etkinlikleri gerçekleştiğini belirterek  bu etkinliklerin farklı okullarda çalışan eğitim çalışanlarının  bir araya gelinmesi noktasında etkili  olduğunu belirtti.  

Serik İlçe Temsilcilisi Varol Civcir etkinlikte yaptığı konuşmada şunları kaydetti: "Şüphesiz ki ben, öğretmen olarak gönderildim diyen kainatın efendisi Hz. Muhammed'in (sav)"

 Öğretmeni bir kandile benzeterek kendini tüketerek ışık verdiğini söyleyen Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün783 bin km²'lik cennet vatan toprağının her köşesinde güzel ülkemizin geleceğinin baş mimarları olan; ülkesine hizmet aşkıyla bağlı, yurdunun geleceği öğrencilerine kendisini sımsıkı adayan, tek istekleri öğrencilerine ışık saçmak oldukları için çocuklara iyi insan olmayı öğretmeye giden eli öpülesi Aybüke'ler, Neşe'ler, Necmettin'ler ve şehit olan tüm öğretmenlerimizle...

Emekliye ayrılmış, vatanını milletini seven nesiller yetiştirmek için her türlü fedakarlıklarla görev yapan, her biri görev yaptığı yıllar boyunca kendi okullarında kendi sınıflarında tüm özveriyle çalışarak pırıl pırıl  ülkemizin geleceği olan çocukları yetiştirmiş ve yetiştirecek olan tüm öğretmenlerimizin "Öğretmenler Günü Kutlu Olsun"

Bu vesile ile her birinizi ayır ayrı selamlıyor meslek hayatınızda sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Etkinliğimize katılan üyelerimize teşekkür ediyoruz. Serik Türk Eğitim Sen. Temsilciliği olarak; Başta Başöğretmen ATATÜRK ve şehit öğretmenlerimiz olmak üzere emekli ve çalışan tüm eğitim camiamızın öğretmenler gününü kutluyor, eğitim emek veren çalışanlarımıza gerekli kazanımların ve itibarın kazandırılmasını temenni ediyoruz.” dedi.