ÇANKIRI ŞUBE 7. OLAĞAN GENEL KURUL DELEGE SEÇİMLERİ YAPIYOR

Türk Eğitim-Sen Çankırı Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu Delege Seçimleri, sendikamızın seçim yönetmeliği ve tüzüğümüzün ilgili maddeleri gereğince yürütülecektir

1. Türk Eğitim Sen Çankırı Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu delege seçimleri 17 Ekim 2021 Pazar günü tüm Seçim Bölgeleri ve Sandık Bölgelerinde saat 09.00’da başlayarak, oy kullanma bitim saati olan 17.00’de, varsa bekleyenlerin de oy kullanması sağlanarak sona erdirilecektir.

Delege seçimleri Çankırı Merkezde Şubemizde, İlçelerde ise İlçe Temsilcilerimizin uygun görecekleri yerlerde yapılacaktır.

2. Delege adaylık başvuruları 02 Ekim - 10 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak olup mesai saatleri içerisinde (09.00-17.00) bitiminde sona erecektir. Merkez ilçede mesai saatleri içinde gelemeyecek delege dilekçesi verecek üyelerimiz için 2 Ekim Cumartesi 09.00-12.00 saatleri arasında sendika binamız açık tutulacaktır.

Delege dilekçe kabulleri merkez 1 ve 2 numaralı sandıklar ile üniversite delege dilekçeleri sendika binamızda, ilçelerin delege dilekçe başvuruları ise ilçe temsilciliklerine yapılacaktır.

- Çankırı merkez 1 (8. Seçim Bölgesi) ve 2 ( 9. Seçim Bölgesi ) nolu sandıklar ile üniversite (13. Seçim Bölgesi) Seçim Bölgesindeki, seçimler; Necip Fazıl Kısakürek cad. Belediye İş Merkez Kat: 3 Çankırı adresindeki, Türk Eğitim Sen Çankırı Şube Binasında yapılacaktır.

- İlçelerdeki seçimler ise ilçe temsilciliklerinin belirleyeceği yerlerde yapılacaktır.

- Delege adaylarının kesinleşmesinden sonra sadece delege seçimi yapılacak Seçim Bölgelerinde seçim yapılacak yerlerin izin işlemleri veya yoğunluk nedeniyle seçim yerleri yönetim kurulu kararıyla değiştirilebilecek ve tekrar duyurulacaktır.

3.  Seçim bölgeleri ve delege sayıları aşağıda belirtildiği gibidir.

SEÇİM BÖLGELERİ ve DELEGE SAYILARI

1 seçim bölgesi              Atkaracalar                             Delege Sayısı       1

2 seçim Bölgesi              Çerkeş                                     Delege sayısı        3

3 seçim bölgesi               Eldivan                                   Delege Sayısı        3

4 seçim bölgesi               Ilgaz                                        Delege Sayısı        5

5 seçim bilgesi               Kızılırmak                               Delege sayısı        2

6 Seçim Bölgesi             Korgun                                    Delege sayısı        1

7 seçim bölgesi               Kurşunlu                                 Delege sayısı        3

8 seçim bölgesi               Merkez 1                                 Delege sayısı        30

9 seçim bölgesi               Merkez 2                                 Delege sayısı        25

10 seçim bölgesi             Orta                                        Delege Sayısı        2

11 seçim bölgesi             Şabanözü                                Delege sayısı        5

12 seçim bölgesi             Yapraklı                                  Delege sayısı        2

13 seçim bölgesi             Üniversite                               Delege sayısı        18

Yukarıda belirtilen 8. ve 9. seçim bölgelerinin dışındaki seçim bölgeleri ayrı ayrı ilçeler ve üniversite olduğundan ayrıca okul ve kurum isimleri yazılmaya gerek görülmemiştir.

 

MERKEZ 1, 8NOLU SANDIK SEÇİM BÖLGESİ

125.Yıl Anaokulu

30 Ağustos İmam Hatip Ortaokulu

30 Ağustos Ortaokulu

Adnan Menderes İlkokulu

Ahmet Mecbur Efendi Bilim Sanat Merkezi

Ahmet Talat Onay Anaokulu

Akçavakıf İlkokulu

Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu

Atatürk İlkokulu

Atatürk Ortaokulu

Cumhuriyet İlkokulu

Çankırı 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi

Çankırı Gazi Anadolu Lisesi

Çankırı Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Çankırı Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi

Çankırı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu

Çankırı Lisesi

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (EML)

Çankırı Nurettin Ok Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu

Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Çankırı Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Çankırı Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Çankırı Şehit Ömer Faruk Biçer Özel Eğitim Meslek Okulu

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi

Çankırı Toki İlkokulu

Çankırı Toki Ortaokulu

Çankırı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi

Çatalelma İlkokulu

Dr. Refik Saydam İlkokulu

Fatih Sultan Mehmet Anadolu İmam Hatip Lİisesi

Güneş İlkokulu

Gürhan Titrek Mesleki Eğitim Merkezi

Hasakça İlkokulu

Hazım Dağlı İlkokulu

Hüsniye-Ahmet Akpınar Anaokulu

İç Yenice İlkokulu

 

MERKEZ 2, 9 NOLU SANDIK SEÇİM BÖLGESİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü

İlker Tuncay İlkokulu

İsmet İnönü Ortaokulu

İstiklâl Anaokulu

İstiklal Yolu İlkokulu

Karadayı İlkokulu

Karadayı Ortaokulu

Karatekin İlkokulu

Karatekin Ortaokulu

M.K.E. Tophane Ortaokulu

M.K.E.Tophane İlkokulu

Mareşal Çakmak İlkokulu

Mareşal Çakmak İmam Hatip Ortaokulu

Mareşal Çakmak Ortaokulu

Mehmetçik Ortaokulu

Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu

Nasrettin Hoca Anaokulu

Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi

Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı İlkokulu

Ovacık Şehit Necdet Demirel İlkokulu

Ovacık Şehit Nejdet Demirel Ortaokulu

Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu

Satıyüzü İlkokulu

Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi

Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu

Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Şehit Uğur Hiçyılmaz Anaokulu

Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu

Şehit Yücel Karahasan Ortaokulu

Şehit Yüksel Kapdan İlkokulu

Tüney Şehit Mehmet Demir İlkokulu

Tüney Şehit Mehmet Demir Ortaokulu

Ünür Şehit İlyas Aldağ İlkokulu

Ünür Şehit İlyas Aldağ Ortaokulu

Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi

Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi 1. Kademe

Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi 2. Kademe

Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu

Yunus Emre Ortaokulu